Ana sayfa ÜrünlerEngebeli Arazi Makaslı

Otomatik Tesviye Hidrolik Ayaklar ile 4 WD Engebeli Makaslı Lift

Sertifika
Çin Henan Jianghe Special Vehicle Technologies Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Henan Jianghe Special Vehicle Technologies Co.,Ltd Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Otomatik Tesviye Hidrolik Ayaklar ile 4 WD Engebeli Makaslı Lift

Otomatik Tesviye Hidrolik Ayaklar ile 4 WD Engebeli Makaslı Lift
Otomatik Tesviye Hidrolik Ayaklar ile 4 WD Engebeli Makaslı Lift Otomatik Tesviye Hidrolik Ayaklar ile 4 WD Engebeli Makaslı Lift Otomatik Tesviye Hidrolik Ayaklar ile 4 WD Engebeli Makaslı Lift Otomatik Tesviye Hidrolik Ayaklar ile 4 WD Engebeli Makaslı Lift

Büyük resim :  Otomatik Tesviye Hidrolik Ayaklar ile 4 WD Engebeli Makaslı Lift

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Henan, Çin (anakara)
Marka adı: JH
Sertifika: CE/IPAF
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Set/ayarlar
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Standart ihracat ambalaj
Yetenek temini: Her ay 200 set/ayarlar

Otomatik Tesviye Hidrolik Ayaklar ile 4 WD Engebeli Makaslı Lift

Açıklama
Kaldırma Mekanizması: Makaslı kaldırma Kaldırma Tahriki / Çalıştırma: Hidrolik
güç: Perkins Masa boyutu: 3.98 * 1.83m
Genel boyutları: 4.88 * 2.27 * 2.98m ağırlık: 8200KG
Garanti: 1 yıl Satış sonrası servis sağlanan: Ücretsiz yedek parça
tip: Makas Hidrolik Kaldırma Uygulama: geniş ölçüde
renk: Mavi özellik: Kolay Kullanım Güvenliği Kolaylığı
tırmanma kabiliyeti: % 50 İz bırakmayan içi dolu lastikler: 33 * 12-20
Yardımcı güç: 12V DC Hidrolik Rezervuar Kapasitesi: 130L
Yakıt deposu kapasitesi: 100L Liman: Qingdao liman Şangay liman ve Tianjin limanı
Vurgulamak:

elevated work platform

,

full rise scissor lift

13M RT Dizel Hidrolik Makaslı Platform


MAKAS ASANSÖRÜ NEDİR?

Scissor lifts offer the greatest stability of any industrial lift. Makaslı platformlar, herhangi bir endüstriyel asansörün en yüksek stabilitesini sunar. Sturdy, heavy bases serve as reliable anchors, allowing the operator to drive the lift even while extended. Sağlam, ağır tabanlar güvenilir ankraj işlevi görür ve operatörün uzatılmış olsa bile asansörü sürmesini sağlar. These lifts are designed to be mobile, elevated work platforms. Bu asansörler mobil, yükseltilmiş çalışma platformları olarak tasarlanmıştır.

 

Scissor lift earns its name from its extension mechanism, which opens vertically, accordion-style, between the base and the work platform. Makaslı asansör, adını taban ve çalışma platformu arasında dikey olarak akordeon tarzı açılan uzatma mekanizmasından alır. These lifts are self-driving with operator controls on the platform. Bu asansörler, platformdaki operatör kontrolleri ile kendi kendine sürülebilir. The entire machine doesn't extend beyond the footprint of the base, making scissor lifts easy to store. Makinenin tamamı tabanın kapladığı alanın ötesine uzanmaz ve makaslı asansörlerin saklanmasını kolaylaştırır. The platform is usually large enough for more than one person to work in safely. Platform genellikle birden fazla kişinin güvenli bir şekilde çalışması için yeterince büyüktür.

 

A large lift will handle up to about 1500 pounds, even on a 40% grade. Büyük bir asansör,% 40 derecesinde bile 1500 kiloya kadar yükleyecektir. In other words: An entire work crew could ride up to survey a situation, receive instructions or complete a project. Başka bir deyişle: Tüm bir çalışma ekibi bir durumu araştırmak, talimatlar almak veya bir projeyi tamamlamak için yukarı çıkabilir. Set up is as simple as parking beneath your work area. Kurulum, çalışma alanınızın altındaki park yeri kadar basittir. Scissor lifts easily allow operators to move from one area to the next quickly and safely, even while partially extended. Makas kaldırıcılar, operatörlerin kısmen uzatılmış olsa bile hızlı ve güvenli bir şekilde bir alandan diğerine geçmesine olanak tanır.

 

Scissor lifts are the safest industrial lifts. Makaslı platformlar en güvenli endüstriyel asansörlerdir. It's important for workers to feel safe while they are on a job. Çalışanların işteyken kendilerini güvende hissetmeleri önemlidir. People who are distracted by worry make mistakes that can lead to injuries. Endişe ile dikkati dağılan insanlar yaralanmalara neden olabilecek hatalar yapar. Scissor lifts offer a solid working platform for workers that won't bounce or sway like boom lifts and telehandlers can. Makaslı platformlar, bomlu kaldırma araçları ve teleskopik taşıyıcıların yapabileceği gibi zıplamayan veya sallanmayan işçiler için sağlam bir çalışma platformu sunar.

 

Scissor lifts perform especially well in tight spaces where close, careful maneuverability is necessary. Makaslı liftler özellikle yakın ve dikkatli manevra kabiliyetinin gerekli olduğu dar alanlarda iyi performans gösterir. Tight wheel bases and widths as narrow as two and a half feet make them ideal for indoor projects, tight constructions sites and urban use. İki buçuk feet kadar dar dar tekerlek tabanları ve genişlikleri, iç mekan projeleri, dar inşaat alanları ve kentsel kullanım için idealdir.

 

hizmetlerimiz

1 tasarlayabilirsiniz customerized kaba arazi makaslı kaldırma gereği olarak.

2 engebeli arazi makaslı kaldırma gereği olarak size tavsiye edilecektir.

3 Sevkiyat bizim limandan varış limanına düzenlenebilir.

4 Gerekirse operasyon videosu size gönderilebilir.

5 Makine kurulumu ve bakımı için kullanıcı dostu İngilizce el kitabı.

6 İnsan yapımı hatalar olmaksızın tüm makine için 1 yıl garanti.

7 Garanti sırasında insan dışı faktör hataları varsa size ücretsiz parça göndereceğiz

8 e-posta, telefon veya diğer iletişim yoluyla çevrimiçi 24 saat teknik yardım.

 

KABA ARAZİ MAKAS ASANSÖRÜ ÖZELLİKLERİ:

13M MAKAS ASANSÖRLERİ İÇİN ÖZELLİKLER
model numarası GTJN13 Platform Boyutu 3.98M * 1.83M
Kapasite 680kg Platform Uzatma Uzunluğu 1.3M
Kapasite - Uzatma Güverte 230kg Yerden yükseklik 0.22M
Maksimum Müsaitlik 7 Güç kaynağı Perkins404D22 38KW / 3000RPM
Maksimum Çalışma Yüksekliği - A 15M Sürüş Hızı (İndirme) 6.8km / H
Maksimum Çalışma Yüksekliği - B 13M Sürüş Hızı (Yükseltilmiş) 1KM / H
Uzunluk - C 4.88M Maksimum tırmanma kabiliyeti % 50
Genişlik - D 2.27M Maksimum Eğim 3 °
Yükseklik - E (Korkuluk Katlanmış) 2.98M Ağırlık 8200KG

KABA ARAZİ MAKAS ASANSÖRLERİ Ana Özellikler

1 Karmaşık araziyi tamamen fethedin, verimliliği en üst düzeye çıkarın: GTJN series rough terrain scissors lifts are four-wheel drive robust vehicle for construction----- the ideal vehicle to boost the productivity in the slab-off outdoor environment. : GTJN serisi engebeli arazi makas asansörleri, inşaat için dört tekerlekten çekişli sağlam bir araçtır ----- dış mekan ortamındaki verimliliği artırmak için ideal bir araçtır. Lifting speed and larger platform are much more competitive. Kaldırma hızı ve daha büyük platform çok daha rekabetçi. Flexible operation and sufficient loading capacity make the machine quickly arrived at the construction site and get the work done. Esnek çalışma ve yeterli yükleme kapasitesi, makinenin hızlı bir şekilde şantiyeye ulaşmasını ve işin yapılmasını sağlar. Maximize your productivity. Verimliliğinizi en üst düzeye çıkarın.
2 Hız ve çekiş kuvveti: GTJN series rough terrain scissors lifts can easily and quickly move through uneven or rough areas. GTJN serisi engebeli arazi makas asansörleri, düzensiz veya engebeli alanlarda kolayca ve hızlıca hareket edebilir. Equipment with four- wheel drive and positive- traction system can provide 40% grade ability when moving up on a slope. Dört tekerden çekişli ve pozitif çekiş sistemine sahip ekipman, bir yokuşta hareket ederken% 40 dereceli yetenek sağlayabilir.
3 Katı lastik Hava çalışma platformları için özel kalın kaburga lastikleri hareketi daha kararlı, güvenli ve dayanıklı hale getirir.
4 Kendinden dengeli jak, büyük yükleme kapasitesi: 450~1000kg loading capacity fully meets the requirement of aircraft maintenance, architecture decoration etc. just pressing the button, you can cope with the uneven ground. : 450 ~ 1000kg yükleme kapasitesi tamamen uçak bakım ihtiyacını karşılar, mimari dekorasyon vb sadece düğmeye basarak, düzensiz zeminle başa çıkabilirsiniz. The angles of lateral adjustment will less than 5 degree, the angle of forward-backward adjustment will less then 4 degree and you will reach a precise self-balancing. Yanal ayar açıları 5 dereceden az olacak, ileri-geri ayar açısı 4 dereceden az olacak ve hassas bir kendini dengeleme elde edeceksiniz.
5 Daha büyük çalışma platformu: Maksimum 6.57x1.83m işletim platformuna sahip GTJN serisi, hareket eden çalışanlar, malzemeler ve aletler için en iyi çözüm olacaktır.

 

Otomatik Tesviye Hidrolik Ayaklar ile 4 WD Engebeli Makaslı Lift 0Otomatik Tesviye Hidrolik Ayaklar ile 4 WD Engebeli Makaslı Lift 1

 

SSS:

S1: Hava çalışma platformları için garanti nedir?

A1: For the products, we have 2 years warranty. Ürünler için, biz 2 yıl garanti. If any quality problems on our side occured in this period, we will take on the shipping cost and replacement. Bu dönemde tarafımızda herhangi bir kalite problemi ortaya çıkarsa, nakliye maliyetini ve değiştirmeyi üstleneceğiz.

S2: Kaliteleri nasıl garanti edilir?

A2: Ana bileşenlerimizin çoğu ABD, Itay ve vb.

S3: Nitelik problemleri olursa ne yapmalısınız?

A3: bir muture satış sonrası ağ kurduk, profesyonel hidrolik mühendisleri ve elektrik mühendisleri 24 saat çevrimiçi yardım sunacak.

S4: İşletme ve bakım eğitimi verecek misiniz?

A4: Evet, tüm müşterilerimiz için, makineyi çalıştırmanıza yardımcı olacak tam işletme ve bakım kursları hazırladık.

S5: Çok miktarda satın alırsam, tercih ettiğiniz bir politikanız var mı?

A5: Evet, eğer büyük miktarda satın, sunacak finans taksit hizmet ve eski yenileri hizmet.

S6: Kendi pazar konumumuz varsa destek alabilir miyiz?

A6: Evet, şimdi ülkenizde ürünlerimizi satın alan ve satan bayiler için yurtdışı bayi politikasını destekliyoruz, rekabetçi fiyatlar, tercihli sipariş üretimi, yüz yüze eğitim ve daha uzun garanti vb.Gibi bir dizi tercihli politika sunacağız.

İletişim bilgileri
Henan Jianghe Special Vehicle Technologies Co.,Ltd

İlgili kişi: Ma

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)