Ana sayfa

Henan Jianghe Special Vehicle Technologies Co.,Ltd şirket Profili

şirket Profili

Henan Jianghe özel araç teknolojileri Co, Ltd, Ekim 2009 yılında kurulan makaslı asansörler, bomlu asansörler, teleskopik yükleyiciler ve kamyona monte edilmiş donanımlar dahil olmak üzere havadan çalışma platformu için profesyonel bir üreticidir. Merkez, Zhengzhou'da CBD'de bulunur ve üretimdir tesis Renmin karayolu (W), Hengy eyaleti, Changyuan İlçesinde bulunmaktadır. Tüm tesis, yapı imalat, boyama ve son montaj için 21400 metrekarelik üretim alanı ile 133000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır.

Şirket, kimyasal, mekanik, hidrolik ve elektrikli aletler dahil olmak üzere çeşitli test cihazlarına sahip gelişmiş makine ve teçhizat çeşitliliğine sahiptir. ISO9001 standartlarına uygun olarak, özel olarak hava çalışma platformları tasarlayan ve üreten olgun bir kalite kontrol sistemi kurduk. 10 yıllık araştırma, tasarım ve üretim tecrübesi ile güçlü seri üretim kabiliyetlerine sahibiz, firmamız makas (6-14m), eklemli bom (12-26m) içeren 50'nin üzerinde model ile 6 ürün serisi geliştirmiştir. düz bom (18-41m), telehandler, işyerindeki karmaşıklıkların ihtiyaçlarını karşılamak için kamyona monteli AWP.

Ürünlerimiz fabrika fabrikaları, tren istasyonları, otoyollar, havaalanları, petrol şirketleri, elektrik şebekeleri, salonlar, oteller, belediyeler, çevre düzenlemeleri, elektrik devreleri, kimya mühendisliği, ilaçlar, ordu birlikleri, nükleer enerji gibi çeşitli uygulamalar için yaygın olarak kullanılmaktadır. Endüstri, yangınla mücadele, stadyumlar, topluluk mülk yönetimi vb. Ürünlerimizin tamamı bağımsız bilgi mülkiyet haklarına sahiptir ve mekanik, elektrik, hidrolik entegrasyon ve ürün performansları uluslararası ileri seviyeye ulaşmıştır.

“Daha az enerji tüketimi, daha az maliyet ve daha uzun hizmet ömrü” daha fazla rekabet altında karlılığın anahtarı olmuştur. Parçalarda standardizasyon ve modülerleştirme, kullanıcıların kolay ve etkili bir şekilde satın almalarını, çalıştırmalarını, onarımlarını ve parça değiştirmelerini sağlar. Pazarlama ve müşteri taleplerine önem vererek, "sürekli teknoloji yeniliği, aktif ve sağlıklı gelişim ve mükemmel marka değerleri" ilkeleriyle Jianghe, piyasayı yönlendiren ve müşteri taleplerini kalıcı bir şekilde karşılayan yüksek kaliteli ürünler geliştirmekte ve iç pazarın somutlaşmasını sağlamlaştırmaktadır. uluslararası pazar, sürekli uluslararası bir girişime doğru ilerliyor.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Jianghe, 2009 yılında kuruldu, Henan sanayi parkında, karayolu ve demiryoluna yakındır.

Çin Henan Jianghe Special Vehicle Technologies Co.,Ltd şirket Profili
1
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Markalar : Jianghe

No. Çalışanları : 500~1000

Yıllık satış : 10million-50million

Yıl kurulan : 2009

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Henan Jianghe Special Vehicle Technologies Co.,Ltd Sertifikalar Çin Henan Jianghe Special Vehicle Technologies Co.,Ltd Sertifikalar