Ana sayfa ÜrünlerKendinden Tahrikli Bomlu

Elektrikli Eklemli Bomlu, Römorklu Bomlu Asansör 12-30m 230kg Yük

Sertifika
Çin Henan Jianghe Special Vehicle Technologies Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Henan Jianghe Special Vehicle Technologies Co.,Ltd Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Elektrikli Eklemli Bomlu, Römorklu Bomlu Asansör 12-30m 230kg Yük

Elektrikli Eklemli Bomlu, Römorklu Bomlu Asansör 12-30m 230kg Yük
Elektrikli Eklemli Bomlu, Römorklu Bomlu Asansör 12-30m 230kg Yük Elektrikli Eklemli Bomlu, Römorklu Bomlu Asansör 12-30m 230kg Yük Elektrikli Eklemli Bomlu, Römorklu Bomlu Asansör 12-30m 230kg Yük

Büyük resim :  Elektrikli Eklemli Bomlu, Römorklu Bomlu Asansör 12-30m 230kg Yük

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Henan, Çin (anakara)
Marka adı: Jianghe
Sertifika: ISO , CE, IPAF
Model numarası: Z-45E
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Set/ayarlar
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: STANDART PAKET
Yetenek temini: 10000 Takımları her Yıl

Elektrikli Eklemli Bomlu, Römorklu Bomlu Asansör 12-30m 230kg Yük

Açıklama
Min. Min. Lifting Height Ağırlık kaldırmak: 14meters Max. Maks. Lifting Height Ağırlık kaldırmak: 16meters
Masa boyutu: 1.53 * 0.76 * 1,1 Genel boyutları: 5.54 ** 1.75 * 2,00
ağırlık: 5900kg, 6500kg boya: gereksinimler gibi
Güç kaynağı: 48V tip: eklemli platform
renk: Mavi Garanti: ana parçalar için bir yıl
Vurgulamak:

self propelled manlift

,

trailer boom lift

30m eklemli platform

 

 

Ürün uygulaması

The articulated boom lift platform can overhang operation ,can overcome some obstacles or in a point lifting for more point work .this kind of lift can rotate 360 degrees ,load capacity big, available to two people for working at the same time and carry some tools; Mafsallı bom kaldırma platformu, operasyonu sarkabilir, bazı engellerin üstesinden gelebilir veya daha fazla nokta çalışması için bir noktada kaldırma.Bu tür bir asansör 360 derece dönebilir, yük kapasitesi büyük, aynı anda çalışmak için iki kişi için kullanılabilir ve bazı araçlar taşıyabilir ; mobile flexible , transfer work place convenient ,appearance beautiful. mobil esnek, transfer iş yeri uygun, görünüm güzel.

 

Uygulama:
Römork bomlu asansörler, otoyollarda, tekne bahçelerinde alışveriş duvarlarında, stadyumlarda, rıhtımda, istasyonda, pazar yerlerinde, spor salonlarında ve konutlarda, atölyede, konutlarda, madencilik atölyelerinde ve karmaşık yüksek irtifa inşaatlarının ve diğer geniş yelpazedeki diğer izometrik bakım işlemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. ödev yeri.

 

  • Z-SERİSİ ELEKTRİK ENERJİ BILGILERI BOOM ASANSÖR
  • Dar alana erişmek için hassas manevra kabiliyeti ve çözüm
  • Kolay, güvenli ve hassas tüm çalışanların beklentileri.
  • Z-series electric powered articulating boom lifts equipped with an extra articulating beam which you can easily adjust. Kolayca ayarlayabileceğiniz ekstra bir mafsallı kiriş ile donatılmış Z serisi elektrikli eklemli bomlu asansörler. Narrow design allows the Z-series go into small space, and it is perfect choice for indoor decoration, ship repair, etc. Dar tasarım, Z serisinin küçük alana girmesini sağlar ve iç dekorasyon, gemi onarımı vb.İçin mükemmel bir seçimdir.
  • Dar alanlarda manevra kabiliyeti
  • Z-series contain several compact models which allow you to operate the machine in limit space. Z serisi, makineyi sınırlı alanda çalıştırmanıza izin veren birkaç kompakt model içerir. With narrow design and zero-radius turning system, barriers can be easily passed, more space left for running machine. Dar tasarım ve sıfır yarıçaplı tornalama sistemi ile bariyerler kolayca geçirilebilir, makine çalıştırmak için daha fazla alan kalır.
  • Kesintisiz güç kaynağı
  • 48V DC electric power train less consumption, longer battery life, low noise and zero emission, fantastic design perfectly match both indoor and outdoor usage. 48V DC elektrik güç treni daha az tüketim, daha uzun pil ömrü, düşük gürültü ve sıfır emisyon, fantastik tasarım hem iç hem de dış mekan kullanımıyla mükemmel şekilde eşleşir. Several model equipped with hybrid technology. Hibrit teknolojisine sahip çeşitli modeller. Extra diesel engine can provide enough power for fully operation. Ekstra dizel motor, tam çalışma için yeterli gücü sağlayabilir.
  • Özel gelişmiş kontrol sistemi


 

 

SSS

Q1: hava çalışma platformları için garanti nedir?

A1: ürünler için, biz 2 yıl garanti var. Bizim tarafımızda herhangi bir kalite problemleri meydana bu dönemde, biz nakliye maliyeti almak ve değiştirme.

Q2: nasıl kalitesini garanti etmek?

A2: çoğu ana bileşenleri ABD, Itay ve vb, perkins ve cummins motor ithal edilmektedir. Tüm ihracat ürünleri göndermeden önce 3 kez dikkatlice incelenir.

S3: Nitelik sorunları olursa, ne yapmalısınız?

A3: bir muture satış sonrası ağ kurduk, profesyonel hidrolik mühendisleri ve elektrik mühendisleri 24 saat çevrimiçi yardım sunacak.

Q4: işletme ve bakım traninging sunacak?

A4: Evet, tüm müşterilerimiz için, makineyi çalıştırmanıza yardımcı olmak için tam çalışma ve bakım kursları hazırladık.

Q5: Ben büyük miktarlarda satın alırsanız, herhangi bir tercih politikası var mı?

A5: Evet, eğer büyük miktarda satın, sunacak finans taksit hizmet ve eski- yeni olanlar hizmet.

Q6: Can biz olsun eğer biz kendi pazar destek pozisyon?

A6: Evet, şimdi biz yurtdışı bayi politikası teşvik ediyoruz, ülkenizde ürünlerimizi satın alma ve satış bayi için, rekabetçi fiyatlar, tercihli sipariş üretimi, yüz yüze eğitim ve daha uzun garanti gibi bir dizi tercihli politika sunacak ve vb.

Ambalaj ve Nakliye

 

JIANGHE HAKKINDA

Henan Jianghe Special Vehicle Technologies Co., Ltd. (referred as Jianghe Lifting or the Company) was located in Henan Industrial Park where it is close to highway and railway. Henan Jianghe Özel Araç Technologies Co, Ltd (Jianghe Kaldırma veya Şirket olarak anılır) Henan Endüstri Parkı içinde bulunan karayolu ve demiryolu yakındır. Jianghe Lifting has 680 employees, including 108 senior professionals. Jianghe Lifting, 108 üst düzey profesyonel dahil 680 çalışana sahiptir. The company covers area of 13300m2, including factory buildings 14808m2, 11400m2 production platform, and 6655m2 standard production lines in construction. Şirket, fabrika binaları 14808m2, 11400m2 üretim platformu ve 6655m2 standart üretim hatları da dahil olmak üzere 13300m2'lik alanı kaplamaktadır. Jianghe Lifting owns complete sets of advanced mechanical equipment, physical, chemical, mechanical, hydraulic and electrical test facilities.By following ISO9001 standards, the company has perfect quality control system and obtained the ISO9001:2008QMS certification issued by China Quality Certification Center. Jianghe Lifting gelişmiş mekanik ekipman, fiziksel, kimyasal, mekanik, hidrolik ve elektrik test tesisleri komple setleri var. ISO9001 standartlarına göre, şirket mükemmel kalite kontrol sistemine sahiptir ve Çin Kalite Belgelendirme Merkezi tarafından verilen ISO9001: 2008QMS sertifikası aldı.

 

JH Platform has 8 series and more than 50 models completely meet the needs of complexities of workplace. JH Platform, 8 serisine sahiptir ve 50'den fazla model, işyerinin karmaşıklık ihtiyaçlarını tamamen karşılamaktadır. "Less energy consumption, less maintaining cost and longer service life" have been the key to profitability under more and more competition, standardization & modularization on parts enable users easily and effectively purchase, operating, repairing and parts changing. "Daha az enerji tüketimi, daha az bakım maliyeti ve daha uzun hizmet ömrü", parçalarda daha fazla rekabet, standartlaştırma ve modülerleştirme altında karlılığın anahtarı, kullanıcıların kolay ve etkili bir şekilde satın alma, çalıştırma, onarım ve parça değiştirme olanağı sağlar.

 

Jianghe'nin 20 yıllık geçmişi, bir yüzyıl marka: Pazarlama ve müşteri taleplerine vurgu yaparak, "sürekli teknoloji yeniliği, aktif ve sağlıklı gelişim ve mükemmel marka değerleri" ilkeleriyle Jianghe Lifting, pazar lideri ve müşteriyi buluşturan yüksek kaliteli ürünler geliştirmektedir. iç piyasayı kalıcı olarak talep ederken, uluslararası piyasaları sürekli olarak uluslararası bir kuruluşa doğru ilerleterek uluslararası pazarı yakından keşfediyor.

 

 

 

İletişim bilgileri
Henan Jianghe Special Vehicle Technologies Co.,Ltd

İlgili kişi: Ma

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)